Msze święte:

ul. Turystyczna 43,
tel. 56 648 69 32
czynne: w poniedziałki, środy i piątki - w godz. 16-17
w sprawach pilnych - kontakt telefoniczny
parafia Kaszczorek ToruńOGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE - 28 LUTY 2021 R.
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU.

1. W tygodniu zapraszam na Mszę św. o godz. 18:00. W środę przed Mszą św. Nowenna do MBNP.
  2. 4 marca w pierwszy czwartek miesiąca przypada święto Sw. Kazimierza Królewicza. Od godz. 17:30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy. Okazja do spowiedzi św. Na koniec modlitwy o powołania do służby w Kościele i wieczorna Msza św. Zapraszam!
  3. 5 marca w pierwszy piątek miesiąca od godz. 17:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w ciszy. Okazja do spowiedzi św. Na koniec Litania do NSPJ wraz z Aktem oddania.
  4. O godz. 17:45 w piątek kolejna w tym poście Droga Krzyżowa, po niej Msza św. Zapraszam!
  5. W drugą niedzielę Wielkiego Postu przeżywamy Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z misjonarzami. Jak co roku przy wyjściu ze świątyni zbiórka na ten cel. Dziękuję Wam za dar serca dla misjonarzy i misjonarek z naszego kraju rozsianych po całym świecie.
  6. Zapowiedź przedślubna:
    Sandra Maria Raczyńska, panna parafii Św. Szymona i Judy Tadeusza w Wąbrzeźnie
    Szyrnon Piotr Tuszyński, kawaler parafii tutejszej.